BNP Finance

„Naudojant „One Drive verslui“ debesį išsprendėme skaudžią ir laiko reikalaujančią problemą – kompiuterio pakeitimo procesą. Dabar bet kuriam kompiuteriui sugedus ar prireikus jį atnaujinti, galime tai padaryti per 15-20 min. Duomenys ir nustatymai yra debesyje, todėl pakeitimo procesas tapo daug efektyvesnis,“ – patirtimi dalinasi „BnP Finance“ vadovas Viktoras Daukšas.

Sužinoti daugiau apie Office 365

Kliento istorija

„Dabar bet kuriam kompiuteriui sugedus ar prireikus jį atnaujinti, galime tai padaryti per 15-20 min.“

„Nemažai įmonių Lietuvoje savo IT sistemas vis dar tvarko pagal akmens amžiaus principus. Labai keista būna matyti, kai įmonė įsigyja programas dėžutėse arba nusiperka kompiuterius be operacinių sistemų. Principas už IT paslaugas mokėti tik tiek, kiek jomis naudojamasi – yra daug perspektyvesnis“, – pasakoja fintech (finansines paslaugas teikiančios IT bendrovės) „BnP Finance“ vadovas Viktoras Daukšas.bnp viktoras


„BnP Finance“ šiemet savo sistemas perkėlė į debesį, o IT ūkio priežiūrą patikėjo IT ir telekomunikacijų bendrovei „Telia“, kuri ne tik pasiūlė tiesiog prenumeruoti reikalingas „Microsoft Office 365“ programas su pilnu programų palaikymu, bet atliko ir duomenų migracijos darbus iš senų sistemų į naujas. Be to, „Telia“ įmonei taip pat teikia biuro įrangos priežiūros paslaugą.


Programinės įrangos nuoma – logiškas pasirinkimas
V. Daukšas pasakoja, kad jo vadovaujama IT bendrovė šiuo metu nuomojasi visą reikalingą programinę įrangą. Bendrovei tai suteikia galimybę efektyviau naudoti resursus ir garantuoja nuolatinį programinės įrangos palaikymą.


„Programinės įrangos „nuoma“ – itin patrauklus sprendimas. Visų pirma, dingsta poreikis mokėti visą programinės įrangos įsigijimo kainą, o mokama tik už tiek licencijų, kiek tą mėnesį naudojama; antra, programinė įranga visada būna naujausios versijos ir nekyla jokių nesuderinamumo problemų,“ – sako V. Daukšas.
„Office 365“ išsprendė kelias dideles problemas
„BnP Finance“ veiklos specifika – didelės apimties duomenų apdorojimas dirbant komandose. V. Daukšas pasakoja, jog veiklos pradžioje bendrovė darbui naudojo „Google“ produktus, tačiau augant duomenų kiekiui tie įrankiai tiesiog nebebuvo tinkami.


„Esame technologijų kompanija, todėl mums svarbu, kad būtų patogu naudotis visa įmonės IT infrastruktūra – dokumentai, el. paštas, kalendoriai, todėl debesis visada turi būti po ranka ir veikti nepriekaištingai. Naudojant „OneDrive verslui“ debesį išsprendėme skaudžią ir laiko reikalaujančią problemą –kompiuterio pakeitimo procesą.  Dabar bet kuriam kompiuteriui sugedus ar prireikus jį atnaujinti, galime tai padaryti per 15-20 min. Visi duomenys ir nustatymai yra debesyje, todėl pakeitimo procesas tapo daug efektyvesnis,“ – sako V. Daukštas.


Dar viena išspręsta problema – nepatogi vidinė komunikacija. „BnP Finance“ vadovas pažymi, jog perkėlus duomenis į „Office 365“ itin palengvėjo laiko ir susitikimų planavimas. „Outlook“ siūloma įmonės patalpų rezervacijos sistema sutaupo daug laiko. – „Dabar visi darbuotojai gali matyti, kokios salės ir kada yra užimtos ir taip planuoti savo laiką. Atrodo, kad tai yra smulkmena, tačiau įmonei ji labai naudinga“.

Apie įmonę

AB „BNP Finance“

Veikla: Finansiniai sprendimai privatiems asmenims ir verslui Lietuvoje

Darbuotojų skaičius: 30