Marijampolės pieno konservai

Duomenų migravimą į naują serverį „Telia“ atliko beveik nepastebimai

Sužinokite daugiau apie Office 365

Kliento istorija

„Atsinaujinimas į „Office 365“ pasiteisino, nes dabar tik už mėnesinį mokestį galime naudoti daug daugiau kokybiškų paslaugų“

Situacija: bendrovė naudojo seną dedikuotą „Microsoft Exchange“ el. pašto serverį, kuriame labai trūko vietos vartotojams – nuolat užsipildydavo el. pašto dėžutės, todėl reikėjo reguliariai trinti laiškus. Be to, kartais sutrikdavo pašto serverio veikla ir tai sukeldavo realių nepatogumų. Šių problemų sprendimas ir pašto serverio administravimas užimdavo daug laiko. Galiausiai „Microsoft Exchange“ el. pašto serverio licencijos paseno ir nebesuteikė galimybės naudotis šiandien prieinamomis el. pašto ir kalendoriaus funkcijomis bei kitomis reikalingomis papildomomis paslaugomis, kurios gali palengvinti darbą. Norint atsinaujinti programinę įrangą į naujausią reikėjo pirkti naujas licencijas, o tai būtų reiškę labai dideles vienkartines išlaidas licencijų pirkimui, serverių ir tinklo įrangos atnaujinimui bei didelių resursų viso sprendimo priežiūrai.

 

Sprendimas: Įvertinus visus variantus buvo pasirinkta „Office 365“ prenumerata. Šis sprendimas buvo ne tik finansiškai palankus, bet ir įmonės darbuotojams suteikė naujų darbui reikalingų įrankių. Perkėlus el. paštą į „Office 365“ vartotojams nebekyla problemų dėl perpildytų el. pašto dėžučių ir serverio veiklos sutrikimų, o tai ne tik užtikrina efektyvų darbą, bet ir leidžia už įmonės IT atsakingam žmogui efektyviau išnaudoti savo laiką. Verslui sukurti „Microsoft Office 365“ paketai ne tik užtikrina sklandų veikimą, bet ir leidžia be jokių rūpesčių ir papildomų išlaidų turėti aukščiausio lygio saugumą.

 

Kadangi migravimo darbus iš senų sistemų į naujas atliko „Telia“ specialistai, tai padėjo sutaupyti daug laiko, migracijos metu el. paštas veikė be sutrikimų, o vartotojai beveik nepajuto nepatogumų. Prenumeruodama „Office 365“ paslaugą bendrovė gali pamiršti apie nepatogumus, kylančius naudojant pasenusias programas, nes šios licencijos užtikrina, kad darbuotojai visuomet naudosis naujausia programine įranga. Be to, pradėję naudoti į „Office 365“ paketą įeinančią itin talpią ir saugią „OneDrive verslui“ dokumentų saugyklą bendrovės darbuotojai pajuto aiškią naudą, jog reikiamus dokumentus gali pasiekti iš bet kur. Tokia galimybė ypač aktuali dažnai keliaujantiems ir tiems, kuriems tenka padirbėti iš namų.

 

„Atsinaujinimas į „Office 365“ pasiteisino, nes dabar tik už mėnesinį mokestį galime naudoti daug daugiau kokybiškų paslaugų, tokių kaip „One Drive verslui“, „Sharepoint“, „Skype verslui“ ir panašiai. Be to, ateityje nereikės naujinti programų versijų, nes visada turėsime naujausias“, – sako UAB „Marijampolės pieno konservai“ informacinių sistemų administratorius Aušvydas Vitkauskas.

Apie įmonę

UAB „Marijampolės pieno konservai“

Veikla: pieno perdirbimas ir pieno konservų gamyba bei eksportas.

Darbuotojų skaičius: 579