Presberia

„Veri beri“ gamintojai: už programinę įranga mokame tik tiek, kiek ja naudojamės

Sužinokite daugiau apie Office 365

Kliento istorija

„Kas mėnesį mokėti nedidelę sumą mums apsimoka labiau nei iškart pirkti visą produktą.“

Daugelis įmonių savininkų ir IT vadovų supranta, kad reikalingos legalios programinės įrangos licencijos kainuoja, o ilguoju laikotarpiu dar ir sensta. Visgi šiandien programinės įrangos gamintojai siūlo alternatyvą – mokėti ne už pačias programas, o naudojimąsi jomis. Kitaip sakant, už programinę įrangą kas mėnesį mokėti kaip už paslaugas, tokias kaip mobilusis ryšys ir internetas. Tai ypač aktualu smulkiam verslui, nes leidžia sutaupyti ir suteikia lankstumo.

Natūralių vaisių juostelių „Veri beri“ gamyba užsiimančios uždarosios akcinės bendrovės „Presberia“ vadovas Edgaras Presas sako, kad už programas mokėti tik tiek, kiek jomis yra naudojamasi, yra paprasčiau, patogiau ir labiau apsimoka. Būtent todėl „Presberia“ šiemet pasirinko „Telia“ siūlomą „Office 365“ programų paketo prenumeratą.

„Rinkdamiesi „Office 365“ paketą įsivertinome ir paskaičiavome, kad kas mėnesį mokėti nedidelę sumą mums apsimoka labiau nei iškart pirkti visą produktą. Apskritai kaip didžiausią šios paslaugos pliusą įvertinome tai, kad vienu „Office 365“ paketu vienu metu galima naudotis keliuose įrenginiuose“, – pasakoja Edgaras Presas.

IT ir telekomunikacijų bendrovės „Telia“ siūloma „Office 365“ prenumerata suteikia galimybę vieną licenciją naudoti 5 įrenginiuose – kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse – vienu metu. „Galima arba iškart pirkti dvi licencijas už kelis šimtus eurų, arba mokėti po kelis eurus kas mėnesį ir naudotis reikalingomis programomis tik tiek, kiek realiai reikia. Prenumeruodami „Office 365“ galime būti tikri, kad visada naudosime naujausias programų versijas. Be to, gauname papildomų naudų, tokių kaip „OneDrive“ debesis, todėl pasirinkimas „Office 365“ tiesiog prenumeruoti – yra akivaizdus“, – sako E. Presas.

Pasak E. Preso, „Veri beri“ gamintojai dažniausiai naudojasi populiariausiomis „Office 365“ paslaugomis, tokiomis kaip „Word“, „PowerPoint“ ir „Outlook“. „Žinome, kad „Telia“ siūlo ir daugiau galimybių turinčius „Office 365“ paketus, tačiau mūsų veikloje šiuo metu kitų funkcionalumų nereikia. Jei prireiks, mes galime bet kada pasirinkti platesnių „Office 365“ paketų prenumeratas ir tam nereikės iš naujo pirkti kelis šimtus eurų kainuojančios licencijos“.

Viskas įskaičiuota

Įmonės, pasirinkusios „Telia“ siūlomas „Office 365“ prenumeratas, gali būti užtikrintos ne tik tuo, kad visuomet naudosis naujausiomis legaliomis „Office“ programų versijomis ir pirmosios gaus reikalingus atnaujinimus, bet turės ir papildomų naudų. Pavyzdžiui, priklausomai nuo pasirinkto prenumeratos plano „Telia“ kartu su pagrindinėmis „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“ programomis siūlo 1 terabaito talpos failų saugyklą, 50 gigabaitų talpos el. paštą, „Skype for Business“ integraciją su HD vaizdo konferencijomis ir neribotais susitikimais internetu bei įmonės socialinį tinklą „Yammer“.

Paprasta įdiegti

„Office 365“ diegimas į bet kokį įrenginį – kompiuterį, planšetę ir išmanųjį telefoną – yra itin lengvas ir greitas. Neseniai į bendrovės kompiuterius naujausią „Office 365“ versiją įsidiegę „Veri beri“ natūralių vaisių juostelių gamintojai pasakoja, jog įdiegti programas nereikia jokių specialių IT žinių, o diegimo procesas užtruko tik keletą minučių: „mums tereikėjo atsisiųsti programų paketą, įvesti iš „Telia“ gautus prisijungimo duomenis ir galėjome iškart pradėti naudotis norimomis programomis“.

Apie įmonę

UAB „Presberia“, prekinis ženklas „Veri beri“

Veikla: Konditerijos produktų gamyba

Darbuotojų skaičius: 10